1 / 3
Swarovski lancinja
950 МКД
05.02.2021 14:15

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Елегантни ланчиња со swarovski кристали препокриени со родиум - кој ја минимализира можноста за појава на алергиски реакции. Доколку се земат повеќе парчиња добивате 20% попуст. Доаѓаат спакувани во кутивче, а секое кутивче содржи сертификат. Праќаме и по карго. Слободно контактирајте за повеќе избор.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Stainless steel накит / Ланчиња

Се продава од:

Nina
Потврден огласувач
078 275 549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам