1 / 1
Velosiped- BACHINI
7.900 МКД
Цената е фиксна
18.07.2022 16:54

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Se Prodava velosiiped nogo malko vozen kako nov poveke informacii na tel 070214757

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070214757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам