1 / 8
kilometrazi stopovi pompi za velosipedi !
699 МКД
26.04.2022 15:41

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

kilometraza 399 mkd
ugradna pompa 199 mkd
stop svetlo 149 mkd

set: kilometraza, pompa, stop svetlo : 699 mkd
prajcame po kargo niz cela nakedonija

tel za kontakt: 076-666-533

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Inverter-invertor od 12V na 220v 500w 1000w 2000w

2000 МКД

pumpa na 12 v za nafta i drugi nameni

999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам