1 / 7
Se izdava stan , apartman prva linija do ezero
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 11:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

34 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdava stan , apartman prva linija do ezero na ul.Kuzman Josifoski Pitu br.1 celosno opreman i so obezbeden besplaten parking.
cena - dogovor
tel. 070642825 Naum

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Naum
Потврден огласувач
0038970642825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам