1 / 1
Телевизор Sony
1.500 МКД
Цената не е фиксна
05.07.2020 03:29

Кичево

Марка:

Sony

Производ:

CRT - Класични

Големина:

81 cm (32 inch)

Се продава телевизор Sony со неисправен екран.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
070549085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам