Logo

Се издава стан за туристи во центар

Број на оглас: 3639474 | Објавен на: 03.08.2020, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 30 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 203

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Даме Груев

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава apartman vo centar Ohrid sloboden od 9 avg 075 252 893

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач