1 / 5
Generator 13kw disel
1 €
Цената е фиксна
07.11.2021 19:54

Виница / Виница

Se prodava generator genset so nov electomotor 13kw plus zavaruvanje.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
076 672 790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам