1 / 3
NOVI lopatki na sklopuvajne so futrola
500 МКД
07.06.2022 16:19

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

-lopatki so exstra kvalite na sklopuvajne
odlicni za kampuvajne lov i ribolov .
-prajcame po kargo niz cela mk.
-tel za kontakt : 076-666-533

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

inverter 24v-220v 1000w novi

2500 МКД

visecka lezalka

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам