PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO
1 €
Цената не е фиксна
02.06.2023 18:19

Демир Хисар

Квадратура:

3700 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO DEMIR HISAR 1 EVRO M2 SO PROSTOR ZA DOGOVOR.
KONTAKT TEL. 078 251605
DOKOLKU VO MOMENTOT NEVISE JAVIME ISPRATETE SMS NIE KEVE KONTAKTIRAME
PISETE SMS NIE KEVE KONTAKTIRAME

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

VALENTIN
Потврден огласувач
078 251605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам