1 / 3
Fbt himaxX 60 zamena rcf dynacord
По Договор
07.01.2022 17:15

Штип / Штип

fbt himaxX 60 super sostojba ,poklon navlaki sto ne mora da se vadat,nepopravani kako novi,bez zabeleski,mozna proverka.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071397007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам