1 / 7
OPEL CORSA 1.0 BENZIN NA DELOVI !! SE STO VI TREBA !!
78.665.057 €
29.11.2022 20:46

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

IMAM SE !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078665057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам