1 / 7
Se prodava Mazda 323 f
1.800 €
Цената не е фиксна
25.01.2023 09:28

Охрид / Охрид

Марка:

Mazda

Модел:

323

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Mazda 323 f 1.5 benzin 90 KS , registrirana cela god., Novi gumi, novi plocki i gurtni, vo odlicna sostojba. Bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
076211707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам