Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija. Ima viljuskar
400 €
26.10.2020 10:40

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

180 m²

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo odlicna sostojba. Ima golem viljuskar 3.5t. po potreba za istovar i utovar. 24 casa nadzor. Vo magacinot ima i wc. Istiot go izdavame nad 1 godina ne pomalku

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Blagoja
Потврден огласувач
38971207320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам