1 / 4
TRENDNET - 8dBi Outdoor i 9dBi Indoor/Outdoor WirelessAntena
500 МКД
15.06.2022 09:26

Битола / Битола

Се продаваат две безжични антени од TRENDNET:
* TEW-AO08O - 8dBi Outdoor Omni Directional Antenna ------ 500 MKD

* TEW-AO09D - 9dBi Indoor/Outdoor Directional Antenna ------ 400 MKD

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070790025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам