1 / 3
SE IZNAJMUVA DUKAN
1 €
20.05.2022 10:12

Битола / Битола

Квадратура:

90 m²

Греење:

Нема

Se iznajmuva dukan nasproti postata 90m2 za cenata pazar na lice mesto poz.
Informacii na tel 075/808-967, 070/237-005

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Ilco
Ruzveltova 36
Потврден огласувач
070237005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам