1 / 5
Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија
6.490 €
26.05.2023 20:15

Неготино / Неготино

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур.
Гуми протект Неготино тел 075 457 991
Видео: https://youtu.be/LR6WowaZzkQ

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075457991.....043371220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам