1 / 5
Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија
4.490 €
26.05.2023 20:20

Неготино / Неготино

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија.
Цена: Трактор со фреза 4.490 еур.
Гуми протект Неготино тел 075 457 991.
Видео https://youtu.be/MczTMQWYjD0

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од: Претпријатие

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075 457 991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам