1 / 12
opel 1.9 cdti 120ks 6 brzini na delovi signum
144 €
26.05.2023 21:02

Крива Паланка / Крива Паланка

signum na delovi 1.9 cdti 120ks 6 brz
Turbina 120ks
Menjqc 6 brz

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Ivce
Потврден огласувач
078454145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам