1 / 5
Bure za mikser
3.000 €
27.11.2020 16:08

Струга / Струга

Se prodavat Bure za mikser Stteter 10m3 izvaden od Mercedes Actros 2002 moze i zamena so sanduk kiper

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам