1 / 8
/// VELOSIPEDI ///
По Договор
28.10.2022 08:54

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Velosipedi za secij dzep BMX Peugeot 1800den Belo tocace 16 1200den ROG 24 retro vo besprekorno ispravna/originalna sostojba i boja se funkcionira na nego 3000den Crno?Crven 20 1200den Crven 24 1500den Crn 26 1500den Lilaviot 26 alu ram 5500den Siniot 28 4500den velosipedite se ispravni inf od 17casot do 21casot CENITE SE FIKSNI !!! 077/733-053

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

igi
Потврден огласувач
078570425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам