1 / 6
Yamaha virago 250cc
2.500 €
07.07.2020 10:37

Брвеница / Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Туринг

Година:

1997

Модел:

Virago

Километри:

20000

Vo odlicna sostojba garaziran servisiran nikogas padnat spremen za sezona registiran 23000km max socuvan

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071228226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам