BARAM DVAJCA ZAVARUVACI
1 €
07.07.2020 10:48

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

IMAME POTREBA OD DVAJCA ZAVARUVACI SO POZNAVANJE NA CO2 I ELEKTRO APARAT ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 070706116

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам