KUPUVAM STAN
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.07.2020 12:32

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

20 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

star dojran

kupuvam apartman, garsoniera, garsonjera, stan, vo kuka ili zgrada, poloven, okolu centar na star dojran. moze prazen ili namesten, ili vikend kukja (moze i del) so ubav pogled na ezeroto i po pristapna cena.
купувам апартман, гарсонера, гарсоњера, стан во куќа или зграда, половен, околу центар на стар дојран. може празен или наместен, или викенд куќа (може и дел) со убав поглед на езерото и по пристапна цена.
Дејан, +38975205005,
Dejan, dameskidejan@yahoo.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Дејан
Потврден огласувач
075205005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам