1 / 8
Правни услуги и советување од областа на правото
1 €
09.11.2021 22:23

Карпош / Скопје

Правен консалтинг Легис ви нуди:
- Основање на фирми
- Промени
- Стечај
- Ликвидација
- Статусни промени
- Жалби
- Тужби
- Оставинска постапка
- Приватизација на дворно место
- Легализација на објект
- Надомест на нематеријална штета
- Подготвување на документи и поднесување до институции
- Секаков вид на договори
- Останати административни услуги
- Правен консалтинг
- Секаков вид правни услуги

Контакт информации:
тел: 076/516-557
веб: www.legis.come.mk
меил: legis.skopje@gmail.com
FB: www.fb.com/legis.come.mk

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Адвокатцки услуги

Се продава од: Претпријатие

Корисник Реклама5
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам