1 / 11
Gliser ANGLER
12.000 €
28.01.2021 10:32

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

***Prodazba na gliseri of modelot ANGLER

ANGLER 498 12000 evra

BAY ROVER 9500 evra za 3.8m

Almak nautika doo Skopje

Cena za gliserot 9500 evra+motor

Informacii na tel: 075 220 979

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075220979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам