1 / 3
VELOSIPED 26
180 €
28.06.2022 12:30

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Vo odlicna sostojba ram L trkalo 26 so diskovi,smenet nov zaden menjac I nov lanec,ima prostor za dogovor okolu cenata,

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

dddddddd
Потврден огласувач
072321845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам