Се продава стан!!!
1 €
08.07.2020 10:51

Кичево

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Се нов продава двособен полунаместен стан во близина на ОУ Санде Штерјоски.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

x
Потврден огласувач
078465320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам