1 / 4
Медицински челик
100 МКД
07.12.2020 20:53

Прилеп / Прилеп

🔝Nakit od medicinski celik
➡️ne gubi boja i sjaj
➡️ne sozdava alergiski reakcii
🚛dostava do site gradovi vo Makedonija

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Stainless steel накит / Обетки

Се продава од:

marko
Потврден огласувач
078946632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам