1 / 5
FITNES SPRAVA VIBRO I Christopeit Sport Germany
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.08.2020 13:00

Скопје Центар / Скопје

Prodavam hitno sprava na vibracii za celo telo,so cetiri programi.
Efektivna i funkcionira besprekorno.Namaluva celulit i zajaknuva muskuli.Malku vreme koristena.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Се продава од:

Jagoda
Потврден огласувач
075312060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам