1 / 7
Tomos Pumpa za Voda,,Томос Пумпа за вода
2.500 МКД
09.03.2023 11:16

Штип / Штип

Tomos Pumpa za Voda, Pumpata e nova ,ne e koristena za Tomos motorce ,odgovara i na drugi modeli na motorcinja,Slikite se od pompata cena 2500 den .....tel 070 739 114

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070739114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам