1 / 11
Kia Sorento 2.5 crdi 2004 Extra Cena Kesh/Mozna zamena
1 €
Цената не е фиксна
13.07.2020 18:41

Кичево

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

full oprema,
servisiran pred 2000km,
parking senzori,
kameri,
pioneer ozvucuvanje komplet so dvd
fabricki zatemneti stakla ,
motor menjac podvozje staklo.
-
ekstra cena kesh
mozna zamena so vasha doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
078571983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам