1 / 12
Se prodava audi a4.zamena za stan vo tetovo
10.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2023 20:21

Тетово / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Za kesh 10 000 evra
Za zamena e druga cena..
Oprema ima se..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

dule
Потврден огласувач
075303545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам