1 / 9
Електричар Elektricar
1 €
22.07.2022 17:47

Штип / Штип

Изведба на електрична инсталација, поправка, местење на штекови, уградба и замена на осигурачи, разводни табли, прекидачи, индикатори, LED.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Петре
Потврден огласувач
071270503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам