1 / 12
Gumi 29..27..26
1.111 МКД
02.10.2020 11:10

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Gumi 29..27.5 .27.5 plus
29
schwalbe novi 29 smart sem 29x2.25 cens 3000 den cena za 2 gumi
schwalbe novi 29 rapid rob 29x2.25 cena 3100 den cena za 2 gumi
continetal cross king 29x2.25 novi cena za 2 gumi 3500 den
27.5
continetal cross king 27.5 x2.20 novi cena za 2 gumi 3200 den
kenda 27.5 x2.10 cena za 2 1200 den
schwalbe 27.5x2.10 .275x2.25 polovni cena za 2 gumi 1500 den
27.5 plus
maxxis rekon plus 27.5 plus x2.80
maxxis higrol plus 27.5 plus x2.80 cena za dve gumi 3000 den
bitwin guma 27.5x2.20 700 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам