1 / 12
АПАРТМАНИ СТАР ДОЈРАН
24.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2022 17:23

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

35 m²

Спрат:

2

Греење:

СтрујаПРОДАДЕН!!!

Се продава нов еднособен апартман во Стар Дојран на мирна и тивка локација!

Апартманот се наоѓа на 2 спрат,со пространа тераса и прекрасен поглед кон езерото!
Комплетно опремен е со сопствена кујна,тоалет,нов клима уред,електричен бојлер АРИСТОН, паркинг простор!
Апартманот има 1 дупли и 2 споени единечни кревети со капацитет за 4 лица!
Се наоѓа во место Стар Карач на 500 метри од хотел "МАКЕДОНИЈА", Градската плажа и центарот!

Апартманот е со уредна документација и имотен лист!
Сликите се од апартманот!

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Boban
Потврден огласувач
071/621282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам