1 / 12
DAF XF105 - 460 - MEGA DAF EEV
17.000 €
20.11.2022 11:55

Штип / Штип

XF 105 - 460 ps. EEV
- Avtomatik
- Alkoa bandazi
- Retarder
- Pv sopstvnik
- Frizider
Redovno servisiran, gumi 90%. 870.000km, full servisna istorija !

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Lima
Потврден огласувач
075202666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам