1 / 1
Kukja
1 €
09.07.2020 17:40

Виница / Виница

Број на соби:

1

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vinica

Poveke informacii na tel 078455323 FIDANCO cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

goran
S.BLATEC
Потврден огласувач
075421288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам