1 / 12
* Lux Apartman vo Peshtani *
По Договор
03.01.2023 13:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Sloboden od 19.08
Apartmanot e lociran vo turistickata naselba Peshtani, vo nova zgrada na 5ti kat so prekrasen pogled. Plazata e oddalecena samo 5 metri od zgradata. Raspolaga so:
- kompletno opremena kujna
- dnevna so trpezarija
- spalna soba
- parking mesto
- wi-fi
- tv × 2
- klima ured × 2
- banja × 2
- balkon × 2
Apartmanot ima kapacitet za 4 osobi.
Za poveke informacii javete se na 071/787-676.
Ve ocekuvame

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Jasna
Потврден огласувач
71787676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам