1 / 2
Drvo na zivotot Дрво на животот
2.500 МКД
09.07.2020 20:09

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat dve cvejkinja drvo na zivotot so visina okolu 2.6 m odlicni pogodni za golemi prostorii kafani,saloni,sali,kancelarii mnogu ednostavni za odrzuvanje.
Cena 2500 den od cvejke ili dvete za 4000 den.

tel: 075 940 845 ili 048 529 562

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Vera
Потврден огласувач
075940845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам