1 / 9
Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2022 20:30

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

34 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ohrid ul.Kuzman Josifoski Pitu br, 1

Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero , strog centar ,celosno opremen i so besplaten parking .
Adresa ul.Kuzman Josifoski Pitu br.1 (vidi lokacija na google) .
cena - dogovor
tel. 070642825 Naum

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Naum
Потврден огласувач
0038970642825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам