1 / 10
TOUARAN 1.9 TDI 105 KS
4.650 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.07.2020 18:43

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava touaran 1.9 tdi vo besprekorna sostojba cuvan i odrzuvan za svoja dusa bez dodatni vlozuvanja .TELEFON ZA KONTAKT: 071-373-350

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Orce
Потврден огласувач
078445870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам