1 / 7
комплет кујна
1 €
10.07.2020 21:43

Гази Баба / Скопје

поради реновирање се продава комплет кујна со шанк, острово и електрика шпорет на плин, машина за садови, фрижидери два комбиниран + за длабоко, вграден шпорет

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

marija
Потврден огласувач
072213012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам