1 / 1
Borov med Berovski
300 МКД
10.07.2022 08:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava borov med,proizveden vo Berovsko,cena 300 den.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077521208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам