1 / 12
АПАРТМАНИ ВО ОХРИД
По Договор
30.08.2021 19:59

Охрид / Охрид

Квадратура:

16 m²

Греење:

Струја

СЕ ИЗДАВААТ ДВЕ СТУДИА ЗА ТРИ ЛИЦА И ЕДНО СТУДИО ЗА ДВЕ ЛИЦА ВО ОХРИД, ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА, ПЕТ МИНУТИ ПЕШ ДО ГРАДСКОТО ПРИСТАНИШТЕ.СИТЕ СТУДИА РАСПОЛАГААТ СО МИНИ КУЈНА И ТОАЛЕТ,ИНТЕРНЕТ, ТЕЛЕВИЗИЈА, ФЕН.ОБЕЗБЕДЕН ПАРКИНГ ПРОСТОР. ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 071247702

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Ivan
Потврден огласувач
078375888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам