1 / 8
Ljubanista
1 €
11.07.2020 11:19

Охрид / Охрид

Квадратура:

1 m²

Број на соби:

3

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Се издаваат соби со сопствено купатило , тераса и заедничка куња.
Се наоѓа на убава локација во близина на св.Наум и плажата

Инф.на тел: 075 621 258

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Ohrid
Потврден огласувач
075621258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам