1 / 2
Пилевина од пилана / Pilevina od pilana
20 МКД
23.09.2020 09:01

Крушево / Крушево

Состојба на предмет
Нов

Продавам пилевина од пилана.

Контакт: Кире 075/485-105

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Благоја
Потврден огласувач
075829882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам