1 / 4
prodavam Ford mondeo na delovi
10 €
09.05.2023 16:47

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ford mondeo na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071662173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам