1 / 8
GOLF 7 1.6TDI
11.500 €
Цената е фиксна
26.07.2020 13:00

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

GOLF 7 1.6TDI 110KS Comfortline H
ABS KLIMATRONIK, ELEKTRICHNA PARKIRNA KOCHNICA, NAVIGACIJA, START-STOP, TEMPOMAT, AUX-USB, ISOFIX SEDISHTE,
VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA SO KOMPETNA SERVISNA KNISHKA OD VW SERVIS. PLATENI SE SITE DAVACHKI DO REGISTRACIJA! BEZ ZAMENA!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070551358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам