1 / 10
Se izdava apartman strog centar vo ohrid so parking
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.08.2022 18:08

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Dimitar Vlahov 20A

Se izdava kompletno opremen stan vo najstrog centar so privaten parking,wifi,klimatiziran
Cena zavisno od periodot
Tel za kont 077602600
Viber +38977602600

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

//////////////////////
Потврден огласувач
077602600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам