1 / 1
Prodavam
1 €
01.04.2023 16:13

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov nekoristen prekrivac dupli za spalna ,800 den.tel 070823721

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
070823721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам